Stół kawowy CUBE

1 099,00 

Wyczyść
SKU: S003H1-(FR02) Kategorie: , , ,

Opis

Kolekcja QUADRO od KIZO Design to seria produktów o geometrycznych, sześciennych, prostokątnych kształtach, wykonanych na bazie stali przy użyciu nowoczesnych maszyn sterowanych numerycznie. Dzięki temu wszystkie produkty dostępne są w ciekawych, niespotykanych wzorach często inspirowanych tkanką miejską, które dobrze prezentują się i uzupełniają zarówno klasyczne jak i nowoczesne, industrialne wnętrze. Modna jak i klasyczna gama barw nada wyjątkowy awangardowy akcent w pomieszczeniu.

Stoły kawowe to powiększona wersja standardowego stolika kawowego, która będzie dogodnym miejscem rodzinnych czy biznesowych spotkań. Wszystkie stoły kawowe od KIZO Design wykonane są z wysokiej jakości materiałów oraz pomalowane w modnych kolorach według najnowszych trendów wzornictwa przemysłowego. W połączeniu z naturalnymi materiałami jak marmur czy drewno będą dobrym uzupełnieniem minimalistycznych jak i luksusowych przestrzeni.

Dzięki zastosowaniu precyzyjnych obrabiarek CNC, wycięty został spokojny i elegancki wzór. Harmonijne ułożenie otworów z pewnością ukoi nasze zmysły, wprowadzając ład i porządek w naszym mieszkaniu.

Blat stolika wykonany jest z grubego, bezbarwnego, hartowanego szkła o grubości aż 8 mm. Szkło takie jest kilka razy bardziej wytrzymałe w porównaniu do szkła zwykłego tej samej grubości, posiada zwiększoną wytrzymałością na nagłe zmiany temperatur oraz w przypadku rozbicia rozpada się na niewielkie kawałki o tępych krawędziach. Tym sposobem możemy spać spokojnie nie martwiąc się o wytrzymałość i bezpieczeństwo.

Produkt dostępny jest w kolorach: Black lub White.

Wymiary: szer.: 120 cm, gł.: 70 cm, wys.: 47 cm.

Dodatkowe informacje

Kolor

Biały, Czarny