RIMSO. Lampa stojąca TOKYO

699,00 

Wyczyść
SKU: LSO05-(FR03) Kategorie: , ,

Opis

Kolekcja RIMSO od KIZO Design to seria produktów o geometrycznych, obłych kształtach, wykonanych na bazie stali przy użyciu nowoczesnych maszyn sterowanych numerycznie. Dzięki temu wszystkie produkty dostępne są w ciekawych, niespotykanych wzorach często inspirowanych florą oraz fauną, które wzbogacą aranżację zarówno klasycznego jak i nowoczesnego, industrialnego wnętrza. Modna jak i klasyczna gama barw nada wyjątkowy ciekawy akcent w pomieszczeniu.

Oświetlenie lampą stojącą sprzyja relaksowi, ociepla wnętrze i wprowadza nastrojowy klimat. Dodatkowo lampa, którą możesz przemieszczać w zależności od potrzeb lub preferencji jest doskonałym elementem dekoracyjnym każdego pomieszczenia.

Dzięki zastosowaniu precyzyjnych obrabiarek CNC, wycięty został wzór zainspirowany niespotykanym miastem łączącym dalekowschodnią klasyczną kulturę z nowoczesnymi biurowcami. Biznesowy ład, rosnące wykresy przychodów, proste formy przepuszczające światło wprowadzając jasność umysłu… Marzenia i cele które możesz mieć w swoim wnętrzu.

Produkt dostępny jest w kolorach: White lub Grigo (czarny metalizowany).

Wymiary: śr.: 30 cm, wys.: 110 cm.
Źródło światła: 1xE27, max 60W, 230V
Wszystkie lampy KIZO Design posiadają odpowiednie certyfikaty

Dodatkowe informacje

Kolor

Biały, Grigo (czarny metalizowany)