QUADRO. Lampa stojąca TETRIS

699,00 

Wyczyść
SKU: LSK04-(FR03) Kategorie: , , ,

Opis

Kolekcja QUADRO od KIZO Design to seria produktów o geometrycznych, sześciennych, prostokątnych kształtach, wykonanych na bazie stali przy użyciu nowoczesnych maszyn sterowanych numerycznie. Dzięki temu wszystkie produkty dostępne są w ciekawych, niespotykanych wzorach często inspirowanych tkanką miejską, które dobrze prezentują się i uzupełniają zarówno klasyczne jak i nowoczesne, industrialne wnętrze. Modna jak i klasyczna gama barw nada wyjątkowy awangardowy akcent w pomieszczeniu.

Oświetlenie lampą stojącą sprzyja relaksowi, ociepla wnętrze i wprowadza nastrojowy klimat. Dodatkowo lampa, którą możesz przemieszczać w zależności od potrzeb lub preferencji jest doskonałym elementem dekoracyjnym każdego pomieszczenia.

Dzięki zastosowaniu precyzyjnych obrabiarek CNC, wycięty został wzór zainspirowany jedną z najpopularniejszych gier świata – “Tetris”. Jeśli lubisz geometryczne wzory czy analityczne myślenie z pewnością taka układanka wypełni Twoje wnętrze z “matematyczną dokładnością” stwarzając lekki, elegancki design.

Produkt dostępny jest w kolorach: White lub Grigo (czarny metalizowany).

Wymiary: szer.: 30 cm, gł.: 30 cm, wys.: 110 cm.
Źródło światła: 1xE27, max 60W, 230V
Wszystkie lampy KIZO Design posiadają odpowiednie certyfikaty.

Dodatkowe informacje

Kolor

Biały, Grigo (czarny metalizowany)