Półka SILESIA

149,00 

Wyczyść
SKU: P-Bu04-(FR01) Kategorie: , ,

Opis

Kolekcja DECO od KIZO Design, to produkty które pomogą Ci stworzyć wnętrze w wymarzonym stylu. Dekoracje i akcesoria które są proste w formie, dopracowane w każdym calu i wykonane ze szlachetnych materiałów są praktyczne i pozwolą samemu zaaranżować pomieszczenie. Stają się niezbędnym uzupełnieniem salonu, biura czy innej przestrzenii.

Półki ścienne to praktyczne miejsce gdzie możemy przechowywać książki, bibeloty czy pamiątki z podróży. Ciekawe wzornictwo świetnie wkomponuje się w każde pomieszczenie stając się nie tylko dodatkiem funkcjonalnym ale również dekoracyjnym, pozwalając samemu zaaranżować swoje wnętrze. Duży wybór wzorów, rozmiarów i kształtów umożliwi dowolną aranżację każdego pomieszczenia.

Dzięki zastosowaniu precyzyjnych obrabiarek CNC, wycięty został wzór nawiązujący do górniczych tradycji regionu Górnego Śląska. Idealny dodatek dla każdego pasjonata tego regionu i fana industrialnych wnętrz.

A po naszymu, było by to tak:

Gryfny fach co wyglondo choby gruba, na kieryj możesz ściepnońć swoje klamoty abo inne wihajstry!
Rychtich piknie wyglądo, a i wszyndy pasuje. Dobry na gyszynk do kamrata! Bier drabko póki ni ma po ptokach!

Ładna półka w kształcie kopalni na którą możesz położyć swoje rzeczy albo inne drobne przedmioty.
Naprawdę piękne wygląda ii wszędzie pasuje. Dobry na prezent dla znajomych! Bierz szybko dopóki nie jest za późno! 😉

Produkt dostępny jest w kolorach: Black lub White.

W zestawie znajdują się również uniwersalne śruby montażowe, których główki pomalowane są na odpowiedni kolor, dzięki czemu mocowanie dobrze komponuje się z całościowym efektem wizualnym.

Wymiary: szer.: 45 cm, gł.: 16 cm, wys.: 26 cm.

Dodatkowe informacje

Kolor

Biały, Czarny