Wieszak SMILE (Blue)

249,00 

Produkt na zamówienie. Czas dostawy do 10 dni roboczych.

SKU: WW03-FS04 Kategorie: , ,

Opis

Kolekcja BAMBINO od KIZO Design, to seria produktów stworzonych by zbudować wokół dziecka idealne warunki do zabawy i odkrywania świata. Urozmaicona kolorystyka i ciekawe wzory będą wspaniałą dekoracją jak również wpłyną na rozwój  wyobraźni oraz kreatywności najmłodszych. Wszystkie produkty wykonane są z bezpiecznych materiałów.

Dziecięce wieszaki ścienne to praktyczne i dogodne dla najmłodszych miejsce gdzie mogą przechowywać swoje skarby i mieć je zawsze w zasięgu ręki. Ułatwiają im również utrzymanie porządku jak i są ciekawym elementem dekoracyjnym. Duży wybór wzorów, rozmiarów, kształtów i kolorów umożliwia dowolną aranżację dziecięcego pokoju.

Dzięki zastosowaniu precyzyjnych obrabiarek CNC, wycięty został wzór emotikonek, czyli graficzne wersje popularnych internetowych uśmiechów. Zupełnie jak prawdziwe, wieszaj swoje ubranie na jednym z nich! 🙂 xD :B :* 😉

Produkt dostępny jest w kolorach: Black, White, Blue, Mint oraz Pink.
Na tej karcie kupujesz produkt w błękitnej barwie czystego nieba w słoneczny dzień (Blue).

W zestawie znajdują się również uniwersalne śruby montażowe, których główki pomalowane są na odpowiedni kolor, dzięki czemu mocowanie dobrze komponuje się z całościowym efektem wizualnym.

Wymiary: szer.: 60 cm, gł.: 2 cm, wys.: 40 cm.