Wieszak CATS (White)

249,00 

Produkt na zamówienie. Czas dostawy do 10 dni roboczych.

SKU: WW04-FR02 Kategorie: , ,

Opis

Kolekcja BAMBINO od KIZO Design, to seria produktów stworzonych by zbudować wokół dziecka idealne warunki do zabawy i odkrywania świata. Urozmaicona kolorystyka i ciekawe wzory będą wspaniałą dekoracją jak również wpłyną na rozwój  wyobraźni oraz kreatywności najmłodszych. Wszystkie produkty wykonane są z bezpiecznych materiałów.

Dziecięce wieszaki ścienne to praktyczne i dogodne dla najmłodszych miejsce gdzie mogą przechowywać swoje skarby i mieć je zawsze w zasięgu ręki. Ułatwiają im również utrzymanie porządku jak i są ciekawym elementem dekoracyjnym. Duży wybór wzorów, rozmiarów, kształtów i kolorów umożliwia dowolną aranżację dziecięcego pokoju..

Dzięki zastosowaniu precyzyjnych obrabiarek CNC, wycięty został wzór trójki bajkowych kotów które będą świetną ozdobą na ścianie dziecięcego pokoju. Urocze trio zaczaruje pomieszczenie Twojego dziecka i nada mu baśniowej atmosfery.

Produkt dostępny jest w kolorach: Black, White, Blue, Mint oraz Pink.
Na tej karcie kupujesz produkt w uniwersalnej bieli (White).

W zestawie znajdują się również uniwersalne śruby montażowe, których główki pomalowane są na odpowiedni kolor, dzięki czemu mocowanie dobrze komponuje się z całościowym efektem wizualnym.

Wymiary: szer.: 50 cm, gł.: 2 cm, wys.: 40 cm.