Stolik kawowy IRON (Stylizowany cyną)

899,00 

Produkt na zamówienie. Czas dostawy do 10 dni roboczych.

SKU: SK201H2-DD63 Kategorie: , ,

Opis

Kolekcja LOFTLY od KIZO Design to seria produktów charakteryzująca się oszczędną formą, a połączenie materiałów ze szkła, betonu, drewna czy metalu aranżuje zarówno industrialne jak i ekskluzywne wnętrze. Szlachetne materiały stwarzają prawdziwie industrialny klimat wyrażając styl i preferencje gospodarzy w aranżacji wnętrza.

Stoliki kawowe są niezastąpionym elementem wyposażenia każdego salonu pełniąc w nim funkcję użyteczną jak i wspaniale uzupełniają przestrzeń. Wszystkie stoliki kawowe od KIZO Design wykonane są z wysokiej jakości materiałów oraz pomalowane w modnych kolorach według najnowszych trendów wzornictwa przemysłowego. W połączeniu z naturalnymi materiałami jak marmur czy drewno będą dobrym uzupełnieniem minimalistycznych jak i luksusowych przestrzeni.

Blat tego stolika prezentuje się innowacyjnie ponieważ wykonany jest z drewna jesionowego, a naturalne ubytki wypełnione są cyną. Nowoczesne podejście do tradycyjnych materiałów z pewnością uzupełni każde pomieszczenie skupiając uwagę gości i wyrażając styl mieszkańców.

Wymiary: szer.: 45 cm, gł.: 45 cm, wys.: 47 cm.