QUADRO. Lampa wisząca MATRIX (White)

449,00 

Produkt na zamówienie. Czas dostawy do 10 dni roboczych.

SKU: LWK01-FR02 Kategorie: , ,

Opis

Kolekcja QUADRO od KIZO Design to seria produktów o geometrycznych, sześciennych, prostokątnych kształtach, wykonanych na bazie stali przy użyciu nowoczesnych maszyn sterowanych numerycznie. Dzięki temu wszystkie produkty dostępne są w ciekawych, niespotykanych wzorach często inspirowanych tkanką miejską, które dobrze prezentują się i uzupełniają zarówno klasyczne jak i nowoczesne, industrialne wnętrze. Modna jak i klasyczna gama barw nada wyjątkowy awangardowy akcent w pomieszczeniu.

Lampa wisząca zapewni przyjemne i łagodne oświetlenie które wspaniale nadaje się zarówno do małych jak i dużych przestrzeni. Możemy powiesić je pojedynczo jak i kilka w dowolnym ułożeniu projektując samemu oświetlenie swojego salonu czy biura. Wysokość wszystkich lamp wiszących można dowolnie dopasować do swoich potrzeb (długość kabla max = 80cm).

Dzięki zastosowaniu precyzyjnych obrabiarek CNC, wycięty został geometryczny, nowoczesny i zdecydowany wzór siatki wielokątów znanych m.in. z modelowania rzeczywistości 3D. Taki wzór wyraźni podkreśli charakter Twojego wnętrza.

Produkt dostępny jest w kolorach: White lub Grigo (czarny metalizowany).
Na tej karcie kupujesz produkt w uniwersalnej bieli (White).

Wymiary: szer.: 40 cm, gł.: 40 cm, wys.: 25+80 cm.
Źródło światła: 1xE27, max 60W, 230V
Wszystkie lampy KIZO Design posiadają odpowiednie certyfikaty.