Półka SHIP (Mint)

249,00 

Produkt na zamówienie. Czas dostawy do 10 dni roboczych.

SKU: P-DD01-FS05 Kategorie: , ,

Opis

Kolekcja BAMBINO od KIZO Design, to seria produktów stworzonych by zbudować wokół dziecka idealne warunki do zabawy i odkrywania świata. Urozmaicona kolorystyka i ciekawe wzory będą wspaniałą dekoracją jak również wpłyną na rozwój  wyobraźni oraz kreatywności najmłodszych. Wszystkie produkty wykonane są z bezpiecznych materiałów.

Aranżując wystrój dziecięcego pokoju warto zadbać funkcjonalne jak i oryginalne dodatki. Dziecięce półki ścienne w pięknych kolorach pozwolą najmłodszym nie tylko uporządkować swoje skarby, ale będą dla nich źródłem inspiracji w tworzeniu swojej przestrzeni marzeń. Duży wybór wzorów, rozmiarów, kształtów i kolorów umożliwia dowolną aranżację dziecięcego pokoju.

Dzięki zastosowaniu precyzyjnych obrabiarek CNC, wycięty został wzór oddający szum wiatru i fal uderzających o burty naszego statku. Zapach słonego morza i podróże w stronę zachodzącego słońca…. Poczuj bajeczną, morską bryzę i dodaj do wnętrza swojej pociechy źródło inspiracji i przygody.

Produkt dostępny jest w kolorach: Black, White, Blue, Mint oraz Pink.
Na tej karcie kupujesz produkt w kojącym i odprężającym kolorze mięty (Mint).

W zestawie znajdują się również uniwersalne śruby montażowe, których główki pomalowane są na odpowiedni kolor, dzięki czemu mocowanie dobrze komponuje się z całościowym efektem wizualnym.

Wymiary: szer.: 45 cm, gł.: 16 cm, wys.: 35 cm.