NARWIK Stoliki kawowe [3w1]

1 199,00 

Wyczyść
SKU: SKZ32-(DD37) Kategorie: , , , ,

Opis

Kolekcja LOFTLY od KIZO Design to seria produktów charakteryzująca się oszczędną formą, a połączenie materiałów ze szkła, betonu, drewna czy metalu aranżuje zarówno industrialne jak i ekskluzywne wnętrze. Szlachetne materiały stwarzają prawdziwie industrialny klimat wyrażając styl i preferencje gospodarzy w aranżacji wnętrza.

Stoliki kawowe są niezastąpionym elementem wyposażenia każdego salonu pełniąc w nim funkcję użyteczną jak i wspaniale uzupełniają przestrzeń. Wszystkie stoliki kawowe od KIZO Design wykonane są z wysokiej jakości materiałów oraz pomalowane w modnych kolorach według najnowszych trendów wzornictwa przemysłowego. W połączeniu z naturalnymi materiałami jak marmur czy drewno będą dobrym uzupełnieniem minimalistycznych jak i luksusowych przestrzeni.

Wszystkie stoły z drewnianym blatem są dostępne w 8 ciekawych wykończeniach. Do wyboru masz wysokiej jakości blaty drewniane wykonane z dębu lub jesionu o naturalnych barwach lub w ciekawych kolorystycznie wybarwieniach – ZOBACZ LISTĘ DOSTĘPNYCH BLATÓW DREWNIANYCH

Wymiary: szer.: 45/40/35 cm, gł.: 45/40/35 cm, wys.: 47/42/37 cm.

Dodatkowe informacje

Typ drewna

Dąb, jasne, olej (DD44), Jesion, antykwaryczne, olej (DD28), Jesion, brązowe, szczotkowany (DD98), Jesion, ciemno brązowe, szczotkowany (DD37), Jesion, czarne (DD16), Jesion, czarne, szczotkowany (DD21), Jesion, miodowe (DD78), Jesion, nowoczesne, olej (DD73)