BLITZ Stół (Czarne)

1 899,00 

Wyczyść
SKU: S004L-FR01/(DD21) Kategorie: , , , ,

Opis

Kolekcja MODERNLY od KIZO Design, to seria przedmiotów o prostym, minimalistycznym designie, wykonanych ze szlachetnych materiałów, dedykowanych do nowoczesnych wnętrz które charakteryzują się dużą ilością przestrzeni i światła. Przedmioty są przede wszystkim funkcjonalne, a zdobią je jedynie materiały z których są wykonane jak marmur, drewno, szkło czy stal. Produkty z tej kolekcji dostępne są nie tylko w klasycznych kolorach bieli czy czerni, ale również nadążają za modnymi trendami w kolorach czerwieni, zieleni czy złota.

Stół jest sercem w każdym domu, to przy nim odbywają się najważniejsze rodzinne uroczystości czy spotkania. Wszystkie stoły od KIZO Design wykonane są z wysokiej jakości materiałów oraz pomalowane w modnych kolorach według najnowszych trendów wzornictwa przemysłowego. W połączeniu z naturalnymi materiałami jak marmur czy drewno będą dobrym uzupełnieniem minimalistycznych jak i luksusowych przestrzeni.

Wszystkie stoły z drewnianym blatem są dostępne w 8 ciekawych wykończeniach. Do wyboru masz wysokiej jakości blaty drewniane wykonane z dębu lub jesionu o naturalnych barwach lub w ciekawych kolorystycznie wybarwieniach – ZOBACZ LISTĘ DOSTĘPNYCH BLATÓW DREWNIANYCH

Podstawa tego stołu dostępna jest w 3 kolorach: Black, White oraz Red.
Na tej karcie kupujesz produkt w klasycznej czerni (Black).

Wymiary: szer.: 135 cm, gł.: 85 cm, wys.: 76 cm.

Dodatkowe informacje

Typ drewna

Dąb, jasne, olej (DD44), Jesion, antykwaryczne, olej (DD28), Jesion, brązowe, szczotkowany (DD98), Jesion, ciemno brązowe, szczotkowany (DD37), Jesion, czarne (DD16), Jesion, czarne, szczotkowany (DD21), Jesion, miodowe (DD78), Jesion, nowoczesne, olej (DD73)